| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| RF Type | VSAT |
| Number of Mixers | 1 |
| LO Frequency | 19 GHz to 33 GHz |
| IF Frequency | DC to 5 GHz |
| RF Frequency | 19 GHz to 33 GHz |
| Conversion Loss | 8 dB |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
